Billboardy naścienne

Jesteś tutaj:

Billboardy naścienne

Szczególną formą reklamy są to tak zwane billboardy naścienne. Dzięki tego typu rozwiązaniu, można promować produkty, usługi, ale także ciekawe wydarzenia.

Zaprojektowanie billboardu naściennego wymaga dużej staranności i jako profesjonalna firma, przykładamy się do tego z największą uwagą. Nie zapominamy o takich elementach jak:

  • czytelność tekstu,
  • odpowiednia grafika,
  • dostosowanie wielkości reklamy do powierzchni na jakiej będzie się znajdować.

Billboardy na ścianę

Nasze metalowe konstrukcje reklamowe przeznaczone do montowania billboardów na ścianach, wykonane są z atestowanych materiałów. Zapewniają wysoką wytrzymałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg, czy promieniowanie słoneczne. Wszelkie elementy konstrukcji zabezpieczone są warstwą ocynku, która chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz korozją. Ekrany konstrukcji również są nie tylko wytrzymałe, ale także innowacyjne i estetyczne. Odpowiednia jakość pozwala zatem na korzystanie z tablic przez długi czas, bez utraty ich zadowalającego wyglądu.

W swojej ofercie posiadamy billboardy na ścianę w standaryzowanych wymiarach. Istnieje także możliwość wyposażenia ich w podświetlenia LED, które świetnie ozdabiają reklamy, ale też dodatkowo zwiększają ich widoczność wieczorem i w nocy. Ich niski pobór mocy zapewnia niskie opłaty eksploatacyjne.

Billboard naścienny - przepisy

Umieszczenie billboardu naściennego nie może być dobrowolne. Wymaga zezwolenia lokalnych władz lub zarządcy budynku, którego ścianę chcemy wykorzystać. Należy także zwrócić uwagę na przepisy dotyczące reklam w danym regionie.

Nie wiesz jaki billboard wybrać?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj profesjonalne doradztwo!

gotowy, aby wykorzystać potencjał reklam autostradowych?

Skontaktuj się z nami, a nasi pracownicy przygotują dla Ciebie kompleksową ofertę. Przypisany Specjalista będzie prowadził dla Twojej firmy całą inwestycję.

Konstrukcja reklamowa z oświetleniem MOKATE przy autostradzie