Jako Billboard X zajmujemy się montażem reklam wielkoformatowych. Nasze realizacje możecie Państwo oglądać, jadąc autostradami lub przemieszczając się w miastach. Spotkacie Państwo zbudowane przez nas konstrukcje reklamowe we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Katowicach, Kielcach, Częstochowie i wielu innych.

Montaż konstrukcji reklamowej
Konstrukcje reklamowe we Wrocławiu
i innych miastach Polski montujemy na ulicach, budynkach, sklepach i przy galeriach handlowych. Chociaż naszą domeną są wielkoformatowe billboardy, realizujemy także mniejsze projekty, np. tablice informacyjne czy banery. Do grona naszych zadowolonych klientów należą zarówno lokalni przedsiębiorcy, jak i giganci o zasięgu ogólnokrajowym, tacy jak: Rossmann, KFC, LG, ORLEN, Lidl, Bank BGŻ czy Carrefour Express. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym bogatym portfolio! W zakładce „Galeria” znajdziecie Państwo zdjęcia zrealizowanych przez nas projektów.

Billboard X to firma, która na pierwszym miejscu stawia profesjonalizm – co za tym idzie, dokładamy wszelkich starań, by nasza praca wykonana została przy zachowaniu najwyższej jakości, a konstrukcje przez nas stawiane były bezpieczne dla otoczenia.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi usługami, na które składają się:

  • profesjonalne doradztwo;
  • rozbudowana produkcja – stworzymy dowolny rozmiar tablic reklamowych;
  • wysokiej jakości druk solventowy i UV na sztywnych materiałach takich jak: plexi czy PCV;
  • szybki montaż;
  • korzystny wynajem billboardów;

 

Szukasz firmy, która stawia konstrukcje reklamowe we Wrocławiu? Świetnie trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wstępnej konsultacji.

Zapytania ofertowe