Konstrukcje reklamowe Wrocław

Poszukujesz producenta billboardów reklamowych? Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem billboard konstrukcja Wrocław. Nasze billboardy Wrocław możesz zobaczyć również w miastach takich jak Warszawa, Kraków, Katowice, Kielce, czy Częstochowa. Nasza firma zajmuje się stawianiem konstrukcja pod reklamę Wrocław przy autostradach, drogach szybkiego ruchu, ale i w centrach miast oraz ich obrzeżach. Nasze konstrukcje pod reklamę Wrocław są bezpieczne i wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Konstrukcja reklamowa - billboard.com.pl
Konstrukcja reklamowa z oświetleniem MOKATE przy autostradzie

billboardy producent wrocław

Kultowe konstrukcje billboardów

Od lat nasze billboardy są najbardziej pożądanymi konstrukcjami tego typu na rynku. Zamów swój billboard u nas i przekonaj się sam.

Produkujemy, nie pośredniczymy

Sami produkujemy nasze konstrukcje. Gwarantujemy najbezpieczniejsze billboardy w najlepszej ofercie na rynku.

15 lat doświadczenia

Współtworzymy rynek reklamy zewnętrznej w Polsce. Setki naszych billboardów codziennie pracują dla naszych Klientów.

Liderzy branży OOH

Kochamy to, co robimy. Wspieramy naszych Klientów w ich sukcesie, dostarczając najlepsze na rynku rozwiązania.

Billboard reklamowy Wrocław – producent

Billboardy Wrocław wykonane są z atestowanej stali, zgodnie z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Zdajemy sobie sprawę ze stale zmieniających się warunków atmosferycznych w naszym kraju, dlatego billboard konstrukcja Wrocław jest bezpieczna i dostosowana do warunków, w jakich reklama będzie stała. Konstrukcja pod reklamę Wrocław wykonywana jest przez profesjonalistów, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość i bezpieczeństwo. 

Producent billboardów reklamowych Wrocław

Billboard producent Wrocław oferuje profesjonalne doradztwo, szybki montaż, najwyższej jakości konstrukcja pod reklamę Wrocław i korzystny wynajem billboardów. Nasze billboardy Wrocław wyróżnia wysoka jakość oraz bezpieczeństwo. Klienci, którzy korzystali z naszych usług jakimi są billboard reklamowy Wrocław są zadowoleni ze swoich reklam. Billboard reklamowy Wrocław  to forma reklamy, która działa na odbiorców przez 24 godziny na dobę przez cały tydzień. Jako producent billboardów reklamowych Wrocław zapewniamy wysokiej klasy wielkoformatowe konstrukcje reklamowe. 

Billboard producent Wrocław

Poszukujesz firmy, która wykonuje billboardy Wrocław? Od lat zajmujemy się produkcją billboard konstrukcja Wrocław. Nasze realizacje są solidne i trwałe, aby nasi klienci mogli korzystać z nich przez długie lata. Billboard konstrukcja Wrocław może zostać zlokalizowany przy drogach ekspresowych, na autostradach, w centrum miasta lub na jego obrzeżach. Odpowiednio dobrana lokalizacja pozwala dotrzeć z reklamą do setek odbiorców każdego dnia.

Konstrukcja pod reklamę Wrocław

Naszą domeną jest duża konstrukcja pod reklamę Wrocław, realizujemy także mniejsze projekty takie jak tablice informacyjne czy banery. Do grona naszych zadowolonych klientów należą zarówno lokalni przedsiębiorcy, jak i giganci o zasięgu ogólnokrajowym, tacy jak: Rossmann, KFC, LG, ORLEN, Lidl, Bank BGŻ czy Carrefour Express. Billboard konstrukcja Wrocław to nie tylko piękne konstrukcje reklamowe Wrocław. To forma reklamy, która dociera do setek odbiorców każdego dnia.

Billboardy Wrocław – nasze usługi

Na nasze usługi składają się:

 • profesjonalne doradztwo;
 • rozbudowana produkcja – stworzymy dowolny rozmiar tablic reklamowych;
 • wysokiej jakości druk solventowy i UV na sztywnych materiałach takich jak: plexi czy PCV;
 • szybki montaż;
 • korzystny wynajem billboardów;

Szukasz firmy, która stawia konstrukcje reklamowe Wrocław? Świetnie trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wstępnej konsultacji.

Konstrukcje reklamowe Wrocław – dlaczego my?

Poszukujesz firmy, która stworzy dla Ciebie świetnej jakości billboard konstrukcja Wrocław, którą będziesz mógł cieszyć się przez wiele lat? Nasze billboardy Wrocław wykonane są z atestowanej stali. Korzystamy z półproduktów najlepszej jakości, aby zapewnić Państwu trwałe i solidne konstrukcje reklamowe Wrocław. Atestowane materiały to gwarancja, że wykonana konstrukcja pod reklamę Wrocław będzie najwyższej jakości. Konstrukcja pod reklamę Wrocław wykonywana jest po zakupie surowców u sprawdzonych dostawców. Za każdym razem wybieramy jedynie atestowane elementy.

Konstrukcje reklamowe – informacje o Wrocławiu

Wrocław jest stolicą województwa dolnośląskiego, położony nad Odrą. Liczba mieszkańców liczy ok. 630 tys. Największe dzielnice to Fabryczna, Krzyki, Psie Pole, Stare Miasto. Najruchliwsze ulice we Wrocławiu to ul. Legnicka, ul. Świdnicka, ul. Powstańców Śląskich, ul. Armii Krajowej. Duży ruch na obwodnicy Wrocławia.

Wrocław jest popularnym celem turystycznym, którego symbole stanowią rynek z ratuszem, wrocławska katedra i Ostrów Tumski, a także Ogród Zoologiczny. Przez Wrocław przebiega autostrada A4 łącząca miasto z Krakowem, Katowicami i zachodnią granicą.

Ciekawostką jest fakt że Wrocław posiada ponad 100 mostów i kładek nad Odrą, stąd przydomek „Wenecja Północy”.

Gdzie we Wrocławiu warto postawić billboard?

 • Główne wjazdy do Wrocławia – ulica Legnicka, Świdnicka czy Trasa Stabłowicka. Billboardy reklamowe witające kierowców wjeżdżających do Wrocławia.
 • Newralgiczne skrzyżowania – reklamy i billboardy w okolicach węzłów komunikacyjnych kierują uwagę przejeżdżających.
 • Centrum Wrocławia – nośniki reklamowe przy głównych ulicach, placach i skwerach trafiają do przechodniów i mieszkańców.
 • Tereny przy galeriach handlowych i supermarketach – billboardy w okolicach dużych centrów sklepów dobrze kierują przekaz do potencjalnych klientów.
 • Trasy komunikacji miejskiej – branding i reklamy na przystankach autobusowych i tramwajowych skutecznie docierają do pasażerów.
 • Obwodnica Wrocławia – billbordy przy obwodnicy widzą kierowcy tranzytowi i podróżujący między miastami.

Nie wiesz jaki billboard wybrać?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj profesjonalne doradztwo!

CO SPRAWIA, ŻE NASZE BILLBOARDY SĄ NAJLEPSZE NA RYNKU?
Własna produkcja
Jesteśmy samowystarczalnym przedsiębiorstwem, z własnym zapleczem technicznym i ekipa montażowymi na etacie. My na prawdę produkujemy nasze billboardy. 🙂
Atestowana stal i ocynk w standardzie
Wszystkie nasze konstrukcje do reklam wykonujemy ze stali, która po obróbce i spawaniu jest cynkowana. Nie stosujemy żadnego malowania, podkładów itp. Możesz domówić lakierowanie proszkowe, ale tylko na ocynkowanej konstrukcji.
Własne biuro projektowe
W naszych strukturach posiadamy profesjonalne biuro projektowe, które odpowiada za aspekt projektowy, dopasowanie konstrukcji do stref wiatrowych i ich pełne bezpieczeństwo.
Doświadczenie i ciągły rozwój produktu
Pogoda w Polsce zmienia się coraz szybciej. Obserwujemy ten proces i cały czas udoskonalamy nasze konstrukcje pod billboardy. Szczycimy się tym, że nasze billboardy są całkowicie bezawaryjne.
Krótkie terminy realizacji
Doskonale rozumiemy, jak ważny jest czas w świecie biznesu. Dlatego robimy wszystko, aby realizacja zamówienia przebiegła jak najszybciej. W związku z tym możesz być pewien, że nie będziesz długo czekał na swój billboard.
Kampania reklamowa Dominika Grosicka przy trasie