Konstrukcje reklamowe Poznań

Szukasz firmy, która wykonuje konstrukcje reklamowe Poznań? Od dziesięciu lat zajmujemy się montażem billboardów w wielu miastach w Polsce takich jak Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, czy Częstochowa. Zajmujemy się tworzeniem billboard konstrukcja Poznań wzdłuż autostrad i dróg ekspresowych. Billboardy Poznań stawiamy również w centrach miast i na ich obrzeżach. Dodatkowo nasze konstrukcje reklamowe Poznań możesz zobaczyć na galeriach handlowych czy tablicach informacyjnych.

Konstrukcja reklamowa - billboard.com.pl
Konstrukcja reklamowa z oświetleniem MOKATE przy autostradzie

billboardy producent Poznań

Kultowe konstrukcje billboardów

Od lat nasze billboardy są najbardziej pożądanymi konstrukcjami tego typu na rynku. Zamów swój billboard u nas i przekonaj się sam.

Produkujemy, nie pośredniczymy

Sami produkujemy nasze konstrukcje. Gwarantujemy najbezpieczniejsze billboardy w najlepszej ofercie na rynku.

15 lat doświadczenia

Współtworzymy rynek reklamy zewnętrznej w Polsce. Setki naszych billboardów codziennie pracują dla naszych Klientów.

Liderzy branży OOH

Kochamy to, co robimy. Wspieramy naszych Klientów w ich sukcesie, dostarczając najlepsze na rynku rozwiązania.

Billboard konstrukcja Poznań

Jako producent billboardów reklamowych Poznań dbamy o najwyższą jakość stawianych przez nas konstrukcje reklamowe Poznań. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo. Dlatego nasz billboard reklamowy Poznań wykonywany jest z materiałów najwyższej jakości. Jesteśmy billboard producent Poznań i od dziesięciu lat zajmujemy się stawianiem systemów takich jak konstrukcje reklamowe Poznań. 

Konstrukcja pod reklamę Poznań

Nasze konstrukcje reklamowe Poznań to świetny sposób na reklamę. Odpowiednio dobrana lokalizacja sprawia, że nasze billboardy Poznań są widoczne dla szerokiego grona odbiorców przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia. Niezależnie od przekazu, billboardy Poznań każdego dnia docierają do ogromnej ilości przejeżdżających. Dlatego nasza firma wykonuje swoje zadania profesjonalnie i rzetelnie. Nasz billboard reklamowy Poznań wykonany jest z materiałów najwyższej jakości, tak aby konstrukcja pod reklamę Poznań służyła Państwu przez długie lata i była bezpieczna dla otoczenia. 

Billboard producent – dlaczego my?

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi usługami, na które składają się:

 • profesjonalne doradztwo;
 • rozbudowana produkcja – stworzymy dowolny rozmiar tablic reklamowych;
 • wysokiej jakości druk solventowy i UV na sztywnych materiałach takich jak: plexi czy PCV;
 • szybki montaż;
 • korzystny wynajem billboardów.

Jako producent billboardów reklamowych Poznań dokonamy dla Państwa indywidualnej wyceny. Cena zależna jest od lokalizacji i kilku ważnych aspektów związanych z budową billboard reklamowy Poznań.

Producent billboardów reklamowych Poznań

Jako producent billboardów reklamowych Poznań na zagadnieniu jakim jest billboard reklamowy Poznań znamy się jak nikt inny. Realizując zamówienie na konstrukcje reklamowe Poznań, billboard producent Poznań podchodzi indywidualnie do swojego klienta, abyśmy mogli zaproponować rozwiązania szyte na miarę Twoich potrzeb. Nasze prace intrygują i przyciągają wzrok odbiorców – wszystko za sprawą odpowiedniej dozy kreatywności, a także pierwiastka innowacyjności.

Billboard Poznań – jaki wybrać?

Zastanawiasz się z czego zbudowana jest konstrukcja pod reklamę Poznań? Wszystkie konstrukcje reklamowe Poznań, które tworzymy, są zbudowane z najwyższej jakości materiałów, aby zagwarantować im odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia. Dzięki temu, nasze billboardy Poznań są w stanie zmierzyć się ze wszystkimi nieprzychylnościami, jakie staną im na drodze.Wieloletnie doświadczenie, wyuczona technika i atrakcyjny cennik – te trzy aspekty pozwalają nam śmiało stwierdzić, iż w dziedzinie jaką jest billboard producent Poznań nie mamy sobie równych. Sukcesywnie powiększamy grono zadowolonych Klientów oraz oferowany asortyment.

Billboard reklamowy Poznań

Wszystkie tworzone przez nas konstrukcje reklamowe Poznań to narzędzie marketingowe o ogromnym potencjale, którego cena pozytywnie zaskoczy Twój portfel. Nasze billboardy Poznań to również zapewnienie o dotarciu do niezliczonej liczby odbiorców. Tak ogromna ilość zalet to najlepszy powód do tego, aby zdecydować się na konstrukcje reklamowe Poznań w naszym wykonaniu.

Konstrukcje reklamowe – najważniejsze informacje o Poznaniu

Poznań stolica Wielkopolski położona nad Wartą to metropolia licząca ponad pół miliona mieszkańców. Kluczowe dzielnice to Stare Miasto, Jeżyce, Śródka czy Wilda. Do głównych ulic komunikacyjnych zalicza się ul. Grunwaldzką, Bułgarską, Królowej Jadwigi. Duży ruch panuje również na trasie Poznańskiego Szybkiego Tramwaju.

Centrum miasta z tradycyjnym Rynkiem, katedrą na Ostrowie Tumskim oraz Zamkiem Cesarskim przyciąga rzesze turystów. Przez Poznań przebiega autostrada A2 łącząca miasto z Warszawą i zachodem kraju. Obwodnica Poznania odciąża centrum z ruchu tranzytowego.

Gdzie warto umieścić konstrukcje reklamowe w Poznaniu?

 • Główne drogi wjazdowe do Poznania – ul. Grunwaldzka, ul. Bukowska, ul. Krzesiny, ul. Św. Marcin. Billboardy witające kierowców wjeżdżających do miasta.
 • Obwodnica Poznania – billboardy przy obwodnicy doskonale widzą kierowcy tranzytowi i podróżujący między miastami.
 • Skrzyżowania głównych ulic – okolice ronda Kaponiera, ronda Śródka, skrzyżowania ul. Grunwaldzkiej i ul. Bukowskiej. Dobre punkty o dużym natężeniu ruchu.
 • Tereny przy galeriach i centrach handlowych – np. Avenida Poznań, Galeria Malta, CH King Cross Marcelin.
 • Centrum Poznania – np. okolice Starego Rynku, ul. Półwiejska, ul. Wielka.
 • Trasy komunikacji miejskiej – przystanki tramwajowe i autobusowe w centrum oraz na osiedlach.

Nie wiesz jaki billboard wybrać?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj profesjonalne doradztwo!

CO SPRAWIA, ŻE NASZE BILLBOARDY SĄ NAJLEPSZE NA RYNKU?

Własna produkcja
Jesteśmy samowystarczalnym przedsiębiorstwem, z własnym zapleczem technicznym i ekipa montażowymi na etacie. My na prawdę produkujemy nasze billboardy. 🙂
Atestowana stal i ocynk w standardzie
Wszystkie nasze konstrukcje do reklam wykonujemy ze stali, która po obróbce i spawaniu jest cynkowana. Nie stosujemy żadnego malowania, podkładów itp. Możesz domówić lakierowanie proszkowe, ale tylko na ocynkowanej konstrukcji.
Własne biuro projektowe
W naszych strukturach posiadamy profesjonalne biuro projektowe, które odpowiada za aspekt projektowy, dopasowanie konstrukcji do stref wiatrowych i ich pełne bezpieczeństwo.
Doświadczenie i ciągły rozwój produktu
Pogoda w Polsce zmienia się coraz szybciej. Obserwujemy ten proces i cały czas udoskonalamy nasze konstrukcje pod billboardy. Szczycimy się tym, że nasze billboardy są całkowicie bezawaryjne.
Ludzie. Są wyjątkowi i najlepsi w Polsce
Bez naszych pracowników nie byłoby naszej firmy. Nasz zespół składa się z projektantów, inżynierów oraz spawaczy i montażystów. Szczycimy się, że pracują dla nas - wspólnie dostarczamy Państwu najlepsze reklamy na rynku.
Kampania reklamowa Dominika Grosicka przy trasie