Producent billboardów Warszawa

Od lat zajmujemy się stawianiem stelaży reklam zewnętrznych. Nasze konstrukcje reklamowe możesz zobaczyć w Warszawie i wielu innych miastach Polski, takich jak: Kraków, Katowice, Kielce, Częstochowa, czy Wrocław. Budujemy billboardy przy autostradach i drogach ekspresowych. Konstrukcje reklamowe Warszawa powstają na obrzeżach i w centrach miast. Nasze reklamy wielkoformatowe spotkasz na ulicach oraz przy galeriach handlowych. Specjalizujemy się w stelażach do reklam wielkoformatowych, ale wykonujemy także te nieco mniejsze zlecenia takie jak tablice, czy banery. Jako przykład takiej realizacji na terenie województwa mazowieckiego, możemy wymienić tablice informacyjne dla Urzędu Miasta i Gminy Zielonki. Zaufali nam zarówno mniejsi przedsiębiorcy, jak i giganci: Mokate, Orlen, LG, BMW czy Mercedes-Benz. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym portfolio!

Konstrukcja reklamowa - billboard.com.pl
Konstrukcja reklamowa z oświetleniem MOKATE przy autostradzie

billboardy producent Warszawa

Kultowe konstrukcje billboardów

Od lat nasze billboardy są najbardziej pożądanymi konstrukcjami tego typu na rynku. Zamów swój billboard u nas i przekonaj się sam.

Produkujemy, nie pośredniczymy

Sami produkujemy nasze konstrukcje. Gwarantujemy najbezpieczniejsze billboardy w najlepszej ofercie na rynku.

15 lat doświadczenia

Współtworzymy rynek reklamy zewnętrznej w Polsce. Setki naszych billboardów codziennie pracują dla naszych Klientów.

Liderzy branży OOH

Kochamy to, co robimy. Wspieramy naszych Klientów w ich sukcesie, dostarczając najlepsze na rynku rozwiązania.

Konstrukcja pod reklamę Warszawa

Nasze realizacje wyróżnia wysoka jakość, która zawsze idzie w parze z bezpieczeństwem. Zadowolenie naszych klientów to najlepsze potwierdzenie naszego profesjonalizmu: wykonaliśmy setki zleceń i nie otrzymaliśmy żadnej reklamacji! Jeżeli chcesz, aby Twoja konstrukcja pod reklamę Warszawa była wyjątkowa, solidna i bezpieczna to zapraszamy do kontaktu!

Na nasze usługi składają się:

 • profesjonalne doradztwo;
 • rozbudowana produkcja – stworzymy dowolny rozmiar tablic reklamowych;
 • wysokiej jakości druk solventowy i UV na sztywnych materiałach takich jak: plexi czy PCV;
 • szybki montaż;
 • korzystny wynajem billboardów;

Szukasz firmy, która stawia konstrukcje reklamowe w Warszawie? Świetnie trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wstępnej konsultacji.

Producent billboardów reklamowych Warszawa

Poszukujesz firmy, która wykonuje billboardy Warszawa? Od lat zajmujemy się produkcją reklam wielkoformatowych. Nasze realizacje są solidne i trwałe, aby nasi klienci mogli korzystać z nich przez długie lata. Billboard konstrukcja Warszawa może zostać zlokalizowany przy drogach ekspresowych, na autostradach, w centrum miasta lub na jego obrzeżach. Odpowiednio dobrana lokalizacja pozwala dotrzeć z reklamą do setek odbiorców każdego dnia.

Producent billboardów reklamowych Warszawa to idealny wybór. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy tworzymy intrygujące billboardy reklamowe, które docierają do wielu odbiorców każdego dnia. Billboard reklamowy Warszawa to doskonała forma reklamy. To narzędzie marketingowe, które promuje Twoją firmę przez 7 dni w tygodniu, o każdej porze dnia i nocy.

Dlaczego warto zdecydować się na billboard reklamowy w Warszawie?

Warszawa jest stolicą Polski i największym miastem w kraju, liczy ok. 1,8 mln mieszkańców. Położona jest nad Wisłą.
Do największych dzielnic należą: Mokotów, Praga-Południe, Wola, Bielany, Śródmieście, Ochota, Ursynów.
Ulice zapewniające największą ilość ruchu to m.in. aleje Jerozolimskie, aleja Solidarności, ul. Marszałkowska, ul. Żwirki i Wigury, ul. Puławska. Na trasach wylotowych z Warszawy również panuje bardzo duży ruch.

Główne atrakcje turystyczne Warszawy to Stare Miasto z Zamkiem Królewskim, Łazienki Królewskie, Pałac w Wilanowie, szlak Królewski.
Przez Warszawę przebiegają autostrady A2 (w kierunku zachodnim) i A4 (w kierunku południowym). Obwodnica Warszawy stanowi trasę S2.
Ważniejsze drogi szybkiego ruchu to trasa Toruńska, trasa Siekierkowska i trasa Olszynki Grochowskiej.
Komunikacja opiera się na metrze, tramwajach, autobusach i SKM. Dworzec centralny jest kluczowym węzłem kolejowym.

Gdzie postawić billboard w Warszawie?

 • Wjazdy do miasta – np. ul. Żwirki i Wigury, ul. Modlińska, ul. Puławska, ul. Czerniakowska. Dobrze kierują uwagę osób wjeżdżających do stolicy.
 • Obwodnica Warszawy – konstrukcje przy trasie S2 oraz S8 dobrze widoczne dla kierowców.
 • Rondo ONZ – newralgiczny punkt u zbiegu wielu ulic.
 • Skrzyżowania głównych ulic – np. Marszałkowska/Jerozolimskie, al. Jana Pawła II/Bitwy Warszawskiej 1920 r. Duże natężenie ruchu.
 • Okolice stacji metra – np. Rondo Daszyńskiego, Dworzec Wileński, Centrum. Widoczne dla wysiadających pasażerów.
 • Trasy komunikacji miejskiej – przystanki autobusowe i tramwajowe w centrum oraz na osiedlach.
 • Okolice biurowców przy ulicy Domaniewskiej – duże zagęszczenie biznesowych budynków, widoczność dla osób dojeżdżających do pracy.
 • Tereny biurowców i centrów handlowych – np. okolice Dworca Centralnego, ulicy Towarowej, Mordor, Złote Tarasy. Widoczne dla pracowników i klientów.
 • Parki i skwery – pole widzenia dla spacerowiczów i mieszkańców.

Nie wiesz jaki billboard wybrać?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj profesjonalne doradztwo!

CO SPRAWIA, ŻE NASZE BILLBOARDY SĄ NAJLEPSZE NA RYNKU?

Własna produkcja
Jesteśmy samowystarczalnym przedsiębiorstwem, z własnym zapleczem technicznym i ekipa montażowymi na etacie. My na prawdę produkujemy nasze billboardy. 🙂
Atestowana stal i ocynk w standardzie
Wszystkie nasze konstrukcje do reklam wykonujemy ze stali, która po obróbce i spawaniu jest cynkowana. Nie stosujemy żadnego malowania, podkładów itp. Możesz domówić lakierowanie proszkowe, ale tylko na ocynkowanej konstrukcji.
Własne biuro projektowe
W naszych strukturach posiadamy profesjonalne biuro projektowe, które odpowiada za aspekt projektowy, dopasowanie konstrukcji do stref wiatrowych i ich pełne bezpieczeństwo.
Doświadczenie i ciągły rozwój produktu
Pogoda w Polsce zmienia się coraz szybciej. Obserwujemy ten proces i cały czas udoskonalamy nasze konstrukcje pod billboardy. Szczycimy się tym, że nasze billboardy są całkowicie bezawaryjne.
Krótkie terminy realizacji
Doskonale rozumiemy, jak ważny jest czas w świecie biznesu. Dlatego robimy wszystko, aby realizacja zamówienia przebiegła jak najszybciej. W związku z tym możesz być pewien, że nie będziesz długo czekał na swój billboard.
Kampania reklamowa Dominika Grosicka przy trasie