Jesteśmy firmą Billboard-X i od lat zajmujemy się stawianiem stelaży reklam zewnętrznych. Możesz zobaczyć nasze konstrukcje reklamowe w Warszawie i wielu innych miastach Polski, takich jak: Kraków, Katowice, Kielce, Częstochowa, czy Wrocław.

Budujemy billboardy przy autostradach i drogach ekspresowych – na obrzeżach i w centrach miast. Spotkasz nasze konstrukcje reklamowe w Warszawie, na ulicach, przy galeriach handlowych. Specjalizujemy się w stelażach do reklam wielkoformatowych, ale wykonujemy także te nieco mniejsze zlecenia (tablice, banery). Jako przykład takiej realizacji na terenie województwa mazowieckiego, możemy wymienić tablice informacyjne dla Urzędu Miasta i Gminy Zielonki. Zaufali nam zarówno mniejsi przedsiębiorcy, jak i giganci: Mokate, Orlen, LG, BMW czy Mercedes-Benz. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym portfolio!

Nasze realizacje wyróżnia wysoka jakość, która zawsze idzie w parze z bezpieczeństwem. Zadowolenie naszych klientów to najlepsze potwierdzenie naszego profesjonalizmu: wykonaliśmy setki zleceń i nie otrzymaliśmy żadnej reklamacji!

konstrukcje reklamowe warszawaNa nasze usługi składają się:

  • profesjonalne doradztwo;
  • rozbudowana produkcja – stworzymy dowolny rozmiar tablic reklamowych;
  • wysokiej jakości druk solventowy i UV na sztywnych materiałach takich jak: plexi czy PCV;
  • szybki montaż;
  • korzystny wynajem billboardów;

 

Szukasz firmy, która stawia konstrukcje reklamowe w Warszawie? Świetnie trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wstępnej konsultacji.

Zapytania ofertowe