Panele billboardowe

Jesteś tutaj:

Panele do budowy billboardu

Przy projektowaniu i budowie od podstaw swojego billboardu reklamowego, warto jest zawsze współpracować z profesjonalistami, którzy pomogą w doborze najlepszej jakości materiałów oraz zgodności z lokalnymi przepisami i bezpieczeństwem bez pominięcia skuteczności reklamy. Cała inwestycja nie odbyłaby się bez doboru odpowiednich paneli billboardowych, czyli elementów które składają się na gotową konstrukcję nośną.

To co cechuje nasze panele to przede wszystkim:

  • profesjonalne zgrzewanie punktowe,
  • zagięcia blachy ze wszystkich czterech stron,
  • szybki termin produkcji,
  • użycie ocynkowanej blachy odpornej na korozję,
  • gwarancja

Podstawa konstrukcji - panele do budowy billboardu

Z budową billboardu nieodłącznie związane są panele do budowy billboardu, które stanowią podstawę całej konstrukcji. Panele te mogą być wykonane z różnych materiałów, jednak najczęściej wykorzystywanym jest stalowa blacha ocynkowana, która cechuje się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Wytrzymałe panele pod billboard

Wszystkie nasze konstrukcje reklamowe wzmocnione są zawsze odpowiednio dobranymi panelami. Oferujemy najwyższą jakość zarówno pod względem wytrzymałości, jak i wyglądu. Nasze panele pod billboard wykonane są w sposób estetyczny i z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Wszelkie łączenia przedniej części paneli pozostają niewidoczne, tak aby reklama była perfekcyjna.

Panel billboardowy

Dobrze dobrany panel billboardowy musi być wystarczająco duży, aby pomieścić potrzebną treść reklamową, ale także aby utrzymać ciężar billboardu. Billboardy reklamowe wymagają przede wszystkim solidnej konstrukcji nośnej, zwykle z metalu, aby utrzymać panele na swoim miejscu. Przed rozpoczęciem budowy billboardu konieczne jest uzyskanie odpowiednich pozwoleń i zgodności z lokalnymi przepisami. Często wymagane są zgody od władz miejskich i zatwierdzenie projektu reklamy. Montaż paneli i konstrukcji nośnej wymaga odpowiedniego sprzętu i specjalistycznej wiedzy. To właśnie dlatego warto jest postawić na profesjonalną firmę świadczącą tego typu usługi.

Nie wiesz jaki billboard wybrać?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj profesjonalne doradztwo!

gotowy, aby wykorzystać potencjał reklam autostradowych?

Skontaktuj się z nami, a nasi pracownicy przygotują dla Ciebie kompleksową ofertę. Przypisany Specjalista będzie prowadził dla Twojej firmy całą inwestycję.

Konstrukcja reklamowa z oświetleniem MOKATE przy autostradzie