O nas

Jesteś tutaj:
stal - billboard.com.pl

Zaufanie w biznesie to podstawa. Dostarczymy Twojej firmie

najbezpieczniejsze billboardy w polsce

Komunikujemy najwyższą jakość naszych reklam bo wiemy, jak bardzo zależy na niej Klientom. Dokładamy starań, by nasza oferta była najpełniejsza na rynku: genialne konstrukcje reklamowe, długa gwarancja i atrakcyjne finansowanie.
To nasze zobowiązania.

Ludzie

są sercem naszej Marki. To wybitni specjaliści.

15

ciągłej obecności na rynku ogólnopolskim. Bez pośredników.

blisko 1000!

Tyle billboardów i większych konstrukcji zbudowaliśmy przez 15 lat. Możemy to udowodnić. 🙂

Inwestycja w billboard to duża rzecz. dlaczego powierzyć ją nam?

15 lat doświadczenia
Setki realizacji i wieloletnie doświadczenie - dzielimy się tym z naszymi Klientami i ciągle udoskonalamy nasze produkty.
Najlepsi specjaliści na rynku
Sercem naszej firmy są ludzie. To najlepsi specjaliści na rynku - zarówno w zakresie produkcji, montażu ale także logistyki, finansów i innych działów firmy.
Krótkie terminy realizacji
Nasze billboardy produkujemy bez przerwy, mamy również bardzo rozbudowane zaplecze produkcyjne i kilka własnych ekip montażowych. Nie będziesz długo czekał na swój billboard.
Indywidualne wyceny
Wszystkie nasze konstrukcje wyceniamy indywidualnie, po poznaniu potrzeb danego Klienta, lokalizacji etc. Gwarantujemy pełną elastyczność.
Eleganckie i bezpieczne
Łączymy te dwa niezmiernie ważne dla Klientów aspekty - nasze konstrukcje nie dość, że są bardzo eleganckie i stylowe, to jeszcze są najbezpieczniejsze na rynku.
Genialne wsparcie klienta
Nasi pracownicy służą poradą, doświadczeniem na każdym etapie realizacji. Mamy również doskonały serwis posprzedażowy - nasi Klienci mogą na nas liczyć.

Sprawdź nasze realizacje

Kilka słów od WSpółwłaściciela marki

Polska usiana jest billboardami wzdłuż i wszerz. Jest to zjawisko od lat tak powszechne, że ma już swoją nazwę – billboardoza tudzież reklamoza. Większość ludzi ma rację – billboardy zaśmiecają przestrzeń, są ustawiane bez ładu i składu, bez żadnego oglądania się na jakość czy bezpieczeństwo.

Tworząc markę Billboard postawiłem sobie za cel, by zmienić ten stan rzeczy. Edukować, opowiadać i kłaść nacisk na bezpieczeństwo reklamy zewnętrznej, pokazując jednocześnie jakie genialne profity płyną z tego dla świadomych tej jakości Marek. Wraz z moim przyjacielem i wspólnikiem – Andrzejem – dostarczamy na rynek konstrukcje pod billboardy o najwyższym standardzie.

Nasze podejście skutkuje zwiększeniem świadomości – coraz częściej Klienci sięgają po nasze billboardy, które kiedyś pewien CEO jednej z największych firm w Polsce nazwał wręcz kultowymi. Efekty da się obejrzeć po większych wichurach. Szczycimy się, że przez 15 już lat naszej działalności, nie odnotowaliśmy ani jednej (dosłownie: ani jednej) reklamacji. Nasze konstrukcje pracują dla Klientów bez przerwy.

Chcesz, by pracowały też dla Twojej firmy? Napisz do mnie, pomogę.

Dawid Stanisz, MBA

współwłaściciel marki / pasjonat reklamy zewnętrznej / współtwórca największych kampanii OOH w Polsce

Dawid Stanisz

Mamy zaszczyt współpracować z: