Klasyczne Billboardy reklamowe

Tablice budowane na bazie dwóch i więcej słupów nośnych. Mobilne i popularne formaty: 504x238cm oraz 600x300cm

Oferujemy

Produkcję billboardów

Klasyczne billboardy w nowoczesnym wydaniu – nasze tablice przeznaczone są do montażu banerów. Nie posiadają możliwości naklejania nieestetycznych, papierowych plakatów.
Takie podejście pozwala na zwiększenie wytrzymałości konstrukcji i zdecydowanie zwiększa jej atrakcyjność wizualną.

Montaż na terenie całej Polski

Nasze billboardy montujemy na terenie całej Polski. W ramach kompleksowej uslugi wyprodukujemy dla Ciebie idelaną konstrukcję billboardową, wydrukujemy baner z reklamą i dostarczymy całość w dowolne miejsce w Polsce. Bez podwykonawców.

Przyjrzyj się bliżej naszym billboardom

Billboard reklamowy 600x300cm

Najpopularniejszy z najmniejszych. To billboardy klasyczny, popularny i najczęściej spotykany przy drogach niższego rzędu oraz w miastach. Zbudowany na bazie stalowej kratownicy, wolnostojący i dociążany na gruncie.
polecamy

Stalowa konstrukcja billboardu

Trwałość naszych billboardów wynika z przemyślanej konstrukcji i najwyższej jakości materiałów. Nie stosujemy ekranów blaszanych - nasze billboardy służą do napinania banerów za pomocą specjalistycznego systemu do montażu grafik.

Już od jednej sztuki

Większość naszych konstrukcji monżna kupić już od jednej sztuki. Oferujemy również budowę sieci billboardowych.

Produkcja i montaż billboardów

Oferujemy Państwu pełen zakres usług: produkcję konstrukcji pod billboardy, ich montaż, druk ekspozycji na banerze oraz montaż w dowolnym miejscu w Polsce.

Najczęstsze pytania

Oferujemy billboardy profesjonalne, a więc takie, które poza oczywistymi aspektami bezpieczeństwa mają być atrakcyjne wizualnie. Na naszych billboardach można montować jedynie banery (ewentualnie siatki, tylko po co? ;)), w tym te najgrubsze.

Wszystkie oferowane przez nas konstrukcje są zaprojektowane jako wolnostojące, dociążane na gruncie. Warto pamiętać, że trwałe powiązanie reklamy z gruntem (potocznie: wkopanie, zabetonowanie) wymaga uzyskania pozwolenia na budowę.

Dysponujemy własnymi, etatowymi ekipami montażowymi – działamy na terenie całej Polski. Bez podrykonawców.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno mniejsze formaty, jak 600x300cm, jak i większe konstrukcje, przeznaczone już do ekspozycji większych reklam – 12x4m, 15x5m czy 18x6m. O takich konstrukcjach poczytają Państwo w dziale o konstrukcjach reklamowych.

Najważniejsze to ustalenie, czy odległość reklamy od drogi będzie zgodna z przepisami. Następnie, przy naszej pomocy, ustalimy wspólnie wielkość billboardu oraz sposoby jego instalacji.

Oferty, kalkulacje czy wizje lokalne są u nas zawsze bezpłatne i niezobowiązujące.

Na odpowiedź i kalkulację trzeba poczekać kilka – kilkanaście minut. 🙂