Billboardy reklamowe

Billboardy reklamowe to niezwykle ważne narzędzie marketingowe. Należy podkreślić, że billboard reklamowy ustawiony w odpowiedniej lokalizacji pracuje dla nas we wszystkie dni tygodnia przez całą dobę. Billboard reklamowy to bardzo popularny rodzaj promocji firmy, który pozwala dotrzeć do nowych potencjalnych klientów.

Czym są billboardy reklamowe?

Billboard reklama wielkopowierzchniowa to wyodrębniona powierzchnia, na której umieszczany jest dużych rozmiarów baner reklamowy. Jest to nośnik, który zlokalizowany jest w odpowiednio wybranych punktach lokalizacyjnych, w których każdego dnia przebywa wiele osób.

Billboard pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców o każdej porze dnia i nocy. Dobrze zaprojektowana reklama billboardowa zapada w pamięć potencjalnych klientów i przynosi ogromne zyski. To sposób reklamy, który sprawdzi się w wielu branżach.

Reklama billboard – nasza oferta

W naszej ofercie znajdziesz m.in. billboardy reklamowe takie jak:

  • billboard 12 m²,
  • billboard 18 m²,
  • billboard 48 m².

Billboard reklamowy 12 m² to najczęściej wybierana opcja. Ta reklama billboard wykorzystywana jest zarówno przy małych, jak i ogólnokrajowych kampaniach. Obok billboardu 48 m² nie da się przejść obojętnie. Tych ogromnych rozmiarów reklama przykuwa wzrok przechodniów i pozostaje w ich pamięci przez długi czas. Konstrukcja billboardu zaprojektowana została tak, aby przyciągała uwagę, jak największej liczby odbiorców każdego dnia.

Koszt billboardu reklamowego zależny jest m.in. od czynników takich jak wielkość formatu, lokalizacja, warunki atmosferyczne, oświetlenie i inne. Cena w przypadku wyboru najmniejszego formatu zaczyna się już od 890 zł miesięcznie. Sprawdź naszą ofertę – konstrukcje reklamowe i pokaż się światu.

Co wyróżnia nasze billboardy reklamowe?

Billboardy od producenta

Produkujemy klasyczne billboardy w nowoczesnym wydaniu – nasze billboardy reklamowe przeznaczone są do montażu banerów. Nie posiadają możliwości naklejania nieestetycznych, papierowych plakatów.
Takie podejście pozwala na zwiększenie wytrzymałości konstrukcji i zdecydowanie zwiększa jej atrakcyjność wizualną.

Montaż billboardów na terenie całej Polski

Nasze billboardy montujemy na terenie całej Polski. W ramach kompleksowej usługi wyprodukujemy dla Ciebie idealną konstrukcję billboardową, wydrukujemy baner z reklamą i dostarczymy całość w dowolne miejsce w Polsce. Bez podwykonawców.

Jak zbudowany jest billboard reklamowy?

Billboard reklamowy - konstrukcja
Budulcem naszych konstrukcji jest stal – najbardziej wytrzymały materiał, z którego można budować billboardy. Billboard reklamowy konstrukcja zaprojektowana, została tak, aby przyciągać uwagę odbiorców o każdej porze dnia i nocy. W godzinach wieczornych i nocnych jest to możliwe dzięki zastosowaniu oświetlania na billboardach.

Dla kogo jest reklama billboardowa?

Billboard dla przedsiębiorców i firm
Reklama billboardowa przeznaczona jest dla wszystkich firm i przedsiębiorców, którzy dotrzeć chcą do szerokiego grona odbiorców. Jedną z zalet nośnika, jakim jest reklama billboard, są jego ogromne zasięgi. Co więcej, to reklama, na którą nie wpływają algorytmy i inne zmienne. Billboard reklama może zostać stworzona zarówno dla małych, średnich, jak i dużych firm. W zależności od celu, budżetu, jak i lokalizacji pomożemy dobrać odpowiedni format właśnie dla Ciebie. Wiemy jak ważna, jest odpowiednia lokalizacja nośnika, jakim jest billboard reklamowy. Wykorzystując narzędzia analityczne dokładnie, wiemy, w jakim miejscu ustawić billboardy i inne konstrukcje reklamowe.

Dlaczego reklama na billboardzie jest ważna?

Reklama billboardowa jako jedna z najpopularniejszych form reklamy
Reklama billboardowa jest ważna m.in. dlatego, że pomaga zwiększyć rozpoznawalność marki. Reklama billboardowa każdego dnia dociera do szerokiego grona odbiorców. Jeżeli billboard został dobrze zaprojektowany to, aż 80% przechodniów zapamięta Twoją ofertę. Reklama billboardowa jest jedną z najpopularniejszych form reklamy. Możemy spotkać ją zarówno w dużych, jak i małych miejscowościach. Billboard ustawiony w odpowiedniej lokalizacji przyciągnie wzrok wielu klientów każdego dnia.