Konstrukcje reklamowe Kraków

Wielkoformatowe billboardy można spotkać w całej Polsce – chociażby przy autostradach czy drogach ekspresowych. W całej Polsce można spotkać także nasze billboardy! Pośród wielu, jako przykład wymienić możemy swoje konstrukcje reklamowe w Krakowie.konstrukcje reklamowe Kraków

Jako firma Billboard-X od dziesięciu lat budujemy stelaże na reklamy zewnętrzne, które są nie tylko wysoce bezpieczne dla otoczenia, ale i niezwykle skuteczne. Nasze konstrukcje reklamowe w Krakowie pomogły firmom i przedsiębiorcom osiągnąć zamierzone cele marketingowe. Dzięki reklamom zyskali oni wielu nowych klientów i z chęcią kontynuowali z nami współpracę. Wśród naszych zadowolonych, krakowskich klientów, są między innymi: Szpital Uniwersytecki w Krakowie (kampania promująca badania mammograficzne i cytologiczne), Gmina Miejska w Krakowie (unijne tablice informacyjne). Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego bogatego portfolio na stronie internetowej.

Specjalizujemy się w wielkoformatowych reklamach – tablicach, banerach, billboardach, megaboardach czy gigaboardach, najczęściej instalowanych na galeriach handlowych lub wzdłuż dróg krajowych i autostrad.

W zakres naszych usług wchodzą:

  • profesjonalne doradztwo;
  • rozbudowana produkcja – stworzymy dowolny rozmiar tablic reklamowych;
  • wysokiej jakości druk solventowy i UV na sztywnych materiałach takich jak: plexi czy PCV;
  • szybki montaż;
  • korzystny wynajem billboardów;

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz agencje reklamowe – wszystkich, którzy planują postawić konstrukcje reklamowe w Krakowie.

Zapytania ofertowe