Konstrukcje reklamowe Rzeszów

Prowadzisz firmę i poszukujesz ludzi od stawiania konstrukcje reklamowe Rzeszów? Chcesz skorzystać z marketingu, który działa przez 24 godziny na dobę we wszystkie dni tygodnia? Mamy dla Ciebie wspaniałe rozwiązanie. Oferujemy kompleksowe usługi związane ze stawianiem billboard reklamowy Rzeszów. Nasza firma na pierwszym miejscu stawia na profesjonalizm i bezpieczeństwo. Tutaj nie ma miejsce na kompromisy. Nasze konstrukcje reklamowe Rzeszów budowane są z najwyższej jakości atestowanych materiałów. Zapewnia to bezpieczeństwo dla otoczenia oraz długą żywotność billboard producent Rzeszów.

Konstrukcja reklamowa - billboard.com.pl
Konstrukcja reklamowa z oświetleniem MOKATE przy autostradzie

billboardy producent Rzeszów

Kultowe konstrukcje billboardów

Od lat nasze billboardy są najbardziej pożądanymi konstrukcjami tego typu na rynku. Zamów swój billboard u nas i przekonaj się sam.

Produkujemy, nie pośredniczymy

Sami produkujemy nasze konstrukcje. Gwarantujemy najbezpieczniejsze billboardy w najlepszej ofercie na rynku.

15 lat doświadczenia

Współtworzymy rynek reklamy zewnętrznej w Polsce. Setki naszych billboardów codziennie pracują dla naszych Klientów.

Liderzy branży OOH

Kochamy to, co robimy. Wspieramy naszych Klientów w ich sukcesie, dostarczając najlepsze na rynku rozwiązania.

Billboard konstrukcja Rzeszów

Konstrukcja pod reklamę Rzeszów wykonana jest z połączenia atestowanej stali i ocynku ogniowego. Co więcej nasz billboard reklamowy Rzeszów budowany jest zgodnie z obowiązującymi na terenie Polski normami i przepisami. Nasze billboardy Rzeszów tworzone są przez specjalistów w tej dziedzinie.

Billboard producent – dlaczego wybrać naszą firmę?

Od dziesięciu lat zajmujemy się produkcją billboard reklamowy Rzeszów. Nasze wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedza pozwalają nam na stawianie konstrukcji o najwyższej jakości i tworzenie angażujących odbiorców reklam. Jako producent billboardów reklamowych Rzeszów tworzymy reklamy, które przyciągają wzrok odbiorców i zostają w ich pamięci. Nasze działania to połączenie kreatywności, wiedzy i jakości. Lata doświadczenia, wypracowana technika i atrakcyjna cena – to aspekty, które wyróżniają nas na rynku i sprawiają, że nie mamy sobie równych.

Nasza kompleksowa obsługa obejmuje:

  • wycenę
  • doradztwo
  • projekt
  • budowę według obowiązujących przepisów
  • wykorzystanie najwyższej jakości materiałów

Billboard konstrukcja Rzeszów

Zastanawiasz się z czego zbudowana jest billboard konstrukcja Rzeszów? Wszystkie konstrukcje reklamowe Rzeszów, które tworzymy, są zbudowane z najwyższej jakości materiałów, aby zagwarantować im odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia. Dzięki temu, nasze billboardy Rzeszów są w stanie zmierzyć się ze wszystkimi nieprzychylnościami, jakie staną im na drodze. A dodatkowo cieszą Państwa przez długie lata. Do grona naszych zadowolonych klientów należą zarówno lokalni przedsiębiorcy, jak i giganci o zasięgu ogólnokrajowym, tacy jak: Rossmann, KFC, LG, ORLEN, Lidl, Bank BGŻ czy Carrefour Express.Należy podkreślić, że nasza firma nie otrzymała żadnej reklamacji. To potwierdza nasz profesjonalizm i świadczenie usług najwyższej jakości.

Producent billboardów reklamowych Rzeszów

Jako billboard producent Rzeszów na zagadnieniu jakim jest billboard reklamowy Rzeszów znamy się jak nikt inny. Realizując zamówienie na konstrukcje reklamowe Rzeszów, billboard producent Rzeszów podchodzi indywidualnie do swojego klienta, abyśmy mogli zaproponować rozwiązania szyte na miarę Twoich potrzeb. Nasze prace intrygują i przyciągają wzrok odbiorców – wszystko za sprawą odpowiedniej dozy kreatywności, a także pierwiastka innowacyjności.

Konstrukcja pod reklamę Rzeszów

Budowa systemu konstrukcja pod reklamę Rzeszów odbywa się według rygorystycznych przepisów. Wszystko po to, aby billboardy Rzeszów były najwyższej jakości oraz bezpieczne dla otoczenia. Podczas wyceny budowy billboardy Rzeszów bierzemy pod uwagę lokalizację, strefę wiatrową oraz inne ważne aspekty podczas stawiania konstrukcji reklamowej. Dzięki naszej kompleksowej obsłudze i świetnej jakości, billboardy Rzeszów będą służyły Państwu przez długie lata.

Billboardy reklamowe – co warto wiedzieć o mieście?

Rzeszów jest stolicą województwa podkarpackiego, liczy ok. 190 tys. mieszkańców. Największe dzielnice w Rzeszowie to: Śródmieście, Zalesie, Zwięczyca, Staroniwa, Przybyszówka. Najruchliwsze ulice to al. Cieplińskiego, al. gen. Wł. Sikorskiego, ul. Rejtana, ul. Podkarpacka. Duży ruch panuje na obwodnicy miasta. Najczęściej odwiedzane miejsca przez turystów to rynek z ratuszem, zamek Lubomirskich, Muzeum Dobranocek, podziemna trasa turystyczna. Przez Rzeszów przebiega autostrada A4 łącząca miasto z Krakowem i przejściem granicznym z Ukrainą w Korczowej.

Gdzie warto postawić billboard reklamowy w Rzeszowie?

  • Główne drogi wjazdowe do miasta takie jak al. gen. Władysława Sikorskiego, ul. Podkarpacka czy ul. Krakowska. Billboard przy szlakach wjazdowych zwróci uwagę kierowców.
  • Okolice ronda Jana Pawła II oraz ruchliwych skrzyżowań w mieście. Billboardy i reklamy dobrze kierują uwagę kierowców w takich punktach.
  • Centrum miasta – np. rynek, deptak przy ulicy 3 Maja. Tu reklamy autobusowe, billboardy czy banery podziałają na pieszych.
  • Tereny wokół galerii handlowych jak Galeria Rzeszów czy Millenium Hall. To dobre miejsca, aby trafić do potencjalnych klientów.
  • Przystanki autobusowe i tramwajowe – reklamy i banery zwrócą uwagę osób korzystających z komunikacji miejskiej.

Nie wiesz jaki billboard wybrać?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj profesjonalne doradztwo!

CO SPRAWIA, ŻE NASZE BILLBOARDY SĄ NAJLEPSZE NA RYNKU?

Własna produkcja
Jesteśmy samowystarczalnym przedsiębiorstwem, z własnym zapleczem technicznym i ekipa montażowymi na etacie. My na prawdę produkujemy nasze billboardy. 🙂
Atestowana stal i ocynk w standardzie
Wszystkie nasze konstrukcje do reklam wykonujemy ze stali, która po obróbce i spawaniu jest cynkowana. Nie stosujemy żadnego malowania, podkładów itp. Możesz domówić lakierowanie proszkowe, ale tylko na ocynkowanej konstrukcji.
Własne biuro projektowe
W naszych strukturach posiadamy profesjonalne biuro projektowe, które odpowiada za aspekt projektowy, dopasowanie konstrukcji do stref wiatrowych i ich pełne bezpieczeństwo.
Doświadczenie i ciągły rozwój produktu
Pogoda w Polsce zmienia się coraz szybciej. Obserwujemy ten proces i cały czas udoskonalamy nasze konstrukcje pod billboardy. Szczycimy się tym, że nasze billboardy są całkowicie bezawaryjne.
Ludzie. Są wyjątkowi i najlepsi w Polsce
Bez naszych pracowników nie byłoby naszej firmy. Nasz zespół składa się z projektantów, inżynierów oraz spawaczy i montażystów. Szczycimy się, że pracują dla nas - wspólnie dostarczamy Państwu najlepsze reklamy na rynku.
Kampania reklamowa Dominika Grosicka przy trasie