Billboardy przestawne

Jesteś tutaj:

Billboardy przestawne

Wśród konstrukcji przeznaczonych pod reklamy wielkoformatowe, możemy wyróżnić te, które na stałe połączone są z gruntem oraz takie, które można w dowolnej chwili przenieść w inne miejsce. To właśnie one noszą inaczej miano konstrukcji przestawnych lub inaczej billboardów przestawnych.

Możliwość szybkiego przestawienia reklamy w dowolną lokalizację to znaczny plus, jednak nie jest to jedyna zaleta tego typu reklamy. Ważny jest także fakt, że nie trzeba uzyskiwać pozwolenia na budowę od lokalnych władz. Jest to zatem świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić czasu na zbędne formalności, a jednocześnie chcą dotrzeć ze swoją reklamą do szerokiego grona odbiorców i niekoniecznie posiadają budżet na zlecenie produkcji kilku konstrukcji. Wystarczy posiadać jeden billboard przestawny i umieszczać go w wielu miejscach przez określony czas.

Billboard przestawny

Decyzja o zakupie konstrukcji przestawnej, zamiast tej klasycznej, na stałe połączonej z gruntem to także sposób na przetestowanie skuteczności reklamy w określonych regionach. Można pozostawić billboard w danych miejscach przez ustalony czas, a następnie sprawdzić zainteresowanie usługami ze strony grupy docelowej. Pomoże to w określeniu miejsca, w którym warto najbardziej przyłożyć się do działań promocyjnych.

W naszej ofercie znaleźć można różne konstrukcje reklamowe w formie przestawnej – na jednej nodze lub na dwóch. Każdy projekt omawiany jest zawsze indywidualnie, tak aby dostosować rodzaj konstrukcji do reklamy, jaka będzie się na nim znajdować. Każde rozwiązanie znajdzie swoje zastosowanie w określonych okolicznościach. Billboardy przestawne mają również swoje standaryzowane rozmiary.

Nie wiesz jaki billboard wybrać?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj profesjonalne doradztwo!

gotowy, aby wykorzystać potencjał reklam autostradowych?

Skontaktuj się z nami, a nasi pracownicy przygotują dla Ciebie kompleksową ofertę. Przypisany Specjalista będzie prowadził dla Twojej firmy całą inwestycję.

Konstrukcja reklamowa z oświetleniem MOKATE przy autostradzie