Konstrukcje reklamowe Katowice

Szukasz formy reklamy, która zapewni Ci widoczność przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia? Nasze billboardy Katowice to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Billboard konstrukcja Katowice ustawiona w odpowiedniej lokalizacji zapewni Ci wielu nowych klientów. Billboardy Katowice ustawione są tak, aby każdego dnia, przez całą dobę i przez cały tydzień widziało je szerokie grono odbiorców.

Konstrukcja reklamowa - billboard.com.pl
Konstrukcja reklamowa z oświetleniem MOKATE przy autostradzie

billboardy producent Katowice

Kultowe konstrukcje billboardów

Od lat nasze billboardy są najbardziej pożądanymi konstrukcjami tego typu na rynku. Zamów swój billboard u nas i przekonaj się sam.

Produkujemy, nie pośredniczymy

Sami produkujemy nasze konstrukcje. Gwarantujemy najbezpieczniejsze billboardy w najlepszej ofercie na rynku.

15 lat doświadczenia

Współtworzymy rynek reklamy zewnętrznej w Polsce. Setki naszych billboardów codziennie pracują dla naszych Klientów.

Liderzy branży OOH

Kochamy to, co robimy. Wspieramy naszych Klientów w ich sukcesie, dostarczając najlepsze na rynku rozwiązania.

Konstrukcja pod reklamę Katowice

Nasze billboardy Katowice stawiamy przy autostradach, drogach szybkiego ruchu, w centrach miast  i na obrzeżach miast. Billboard reklamowy Katowice może być usytuowany przy drodze, na budynku czy przy galerii handlowej. Zapewniamy kompleksową obsługę. Nasze projekty dopasowane są do identyfikacji wizualnej Twojej marki, tak by wszystko było spójne. Nasi specjaliści projektują billboardy Katowice, które intrygują odbiorców i pozostają z nimi na długi czas. 

Billboard producent Katowice – dlaczego my?

Billboard producent Katowice to jakość i bezpieczeństwo. Nasze konstrukcje reklamowe Katowice budowane są z najwyższej jakości atestowanych materiałów. Wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały, aby zapewnić najwyższą jakość budowanych konstrukcji reklamowych.  Producent billboard reklamowy Katowice zdaje sobie sprawę ze stale zmieniających się warunków atmosferycznych. Dlatego billboardy Katowice budowane są według restrykcyjnych przepisów. To wysoka jakość pozwala cieszyć się Państwu konstrukcja pod reklamę Katowice przez długie lata. 

Billboard reklamowy Katowice – rozmiary

Nasze billboardy Katowice budowane w standardowych rozmiarach mogą mieć wymiary 10×3 m, 12×4 m, 12×5 m i 18×6 m. Nasze firma wykonuje również formaty na indywidualne zamówienie. Nasze konstrukcje reklamowe Katowice posiadają atrakcyjny cennik, który z pewnością zaskoczy Państwa pozytywnie. Wysoka jakość, opracowana technologia, wieloletnie doświadczenie i atrakcyjna cena, to to co wyróżnia nas na tle konkurencji.

Z naszej oferty skorzystało szerokie grono zadowolonych klientów. M.in. należą do nich:

 • Rossmann
 • KFC
 • LG
 • ORLEN
 • Lidl
 • Bank BGŻ
 • Carrefour Express

Billboardy Katowice

Projektując nasze konstrukcje pod reklamę Katowice, bierzemy pod uwagę coraz częściej występujące w naszym kraju silne zjawiska atmosferyczne. Każdy profil, stężenie oraz każda kratownica: wszystko to jest zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dla otoczenia. Atestowane materiały to gwarancja, że wykonana konstrukcja pod reklamę Katowice będzie najwyższej jakości. Konstrukcje reklamowe Katowice wykonywane są po zakupie surowców u sprawdzonych dostawców. Za każdym razem wybieramy jedynie atestowane elementy.

Producent billboardów reklamowych Katowice

Jako billboard producent Katowice na zagadnieniu jakim jest billboard reklamowy Katowice znamy się jak nikt inny. Realizując zamówienie na konstrukcje reklamowe Katowice, billboard producent Katowice podchodzi indywidualnie do swojego klienta, abyśmy mogli zaproponować rozwiązania szyte na miarę Twoich potrzeb. Nasze prace intrygują i przyciągają wzrok odbiorców – wszystko za sprawą odpowiedniej dozy kreatywności, a także pierwiastka innowacyjności jaki posiada producent billboardów reklamowych Katowice. Wszystko po to, aby reklama dotarła do jak największego grona klientów, którzy skorzystają z Twoich usług.

Billboardy – co warto wiedzieć o Katowicach?

Katowice to miasto na południu Polski, stolica województwa śląskiego. Katowice mogą się pochwalić liczbą mieszkańców, która wynosi około 300 tysięcy. To miasto pełne kontrastów, historii i nowoczesności.

Największymi dzielnicami Katowic są: Śródmieście, Bogucice, Załęże, Brynów, Ligota, Koszutka, Dąbrówka Mała, Szopienice, Burowiec, Janów-Nikiszowiec, Giszowiec, Murcki, Piotrowice-Ochojec.

Ulice przenoszące największy ruch samochodowy to: ul. Chorzowska, ul. Roździeńskiego, ul. Francuska, ul. Kościuszki, ul. Grundmanna. Są to ulice łączące centrum miasta z wyjazdami z Katowic. Autostrada A4 przebiega na północ od miasta i łączy je z innymi miastami Górnego Śląska. Droga szybkiego ruchu S86 stanowi południową obwodnicę miasta.

Najpopularniejsze miejsca odwiedzane przez turystów to: Nikiszowiec, kościół Mariacki w Katowicach-Starych Panewnikach, Muzeum Śląskie, Spodek oraz Strefa Kultury.

W Katowicach znajduje się też siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz międzynarodowe lotnisko Pyrzowice. Miasto słynie również z imprez sportowych i koncertowych organizowanych m.in. w Spodku.

GDZIE WARTO POSTAWIĆ BILLBOARD W KATOWICACH?

 • Wjazdy do miasta – billboardy reklamowe przy głównych trasach wjazdowych dobrze kierują uwagę kierowców wjeżdżających do miasta. Na przykład ul. Roździeńskiego, ul. 73 Pułku Piechoty, ul. Francuska.
 • Obwodnica miasta – billboardy przy obwodnicy doskonale widzą kierowcy tranzytowi.
 • Skrzyżowania głównych ulic – okolice ruchliwych skrzyżowań jak np. al. Roździeńskiego i al. Korfantego, czy ul. Chorzowskiej i alei Wojciecha Korfantego to dobre punkty widoczne dla wielu kierowców.
 • Centrum miasta – billboardy w śródmieściu, np. przy ul. Dworcowej, ul. Piłsudskiego, czy przy ul. Piotra Skargi dobrze podziałają na pieszych mieszkańców i turystów.
 • Okolice galerii handlowych – billboardy w pobliżu dużych centrów handlowych jak Silesia City Center czy Galeria Katowicka przyciągną uwagę klientów.
 • Stadiony – reklamy koło stadionów sportowych jak Spodek, Stadion Śląski czy katowickie lodowisko doskonale dotrą do fanów sportu.

Nie wiesz jaki billboard wybrać?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj profesjonalne doradztwo!
CO SPRAWIA, ŻE NASZE BILLBOARDY SĄ NAJLEPSZE NA RYNKU?
Własna produkcja
Jesteśmy samowystarczalnym przedsiębiorstwem, z własnym zapleczem technicznym i ekipa montażowymi na etacie. My na prawdę produkujemy nasze billboardy. 🙂
Atestowana stal i ocynk w standardzie
Wszystkie nasze konstrukcje do reklam wykonujemy ze stali, która po obróbce i spawaniu jest cynkowana. Nie stosujemy żadnego malowania, podkładów itp. Możesz domówić lakierowanie proszkowe, ale tylko na ocynkowanej konstrukcji.
Własne biuro projektowe
W naszych strukturach posiadamy profesjonalne biuro projektowe, które odpowiada za aspekt projektowy, dopasowanie konstrukcji do stref wiatrowych i ich pełne bezpieczeństwo.
Doświadczenie i ciągły rozwój produktu
Pogoda w Polsce zmienia się coraz szybciej. Obserwujemy ten proces i cały czas udoskonalamy nasze konstrukcje pod billboardy. Szczycimy się tym, że nasze billboardy są całkowicie bezawaryjne.
Krótkie terminy realizacji
Doskonale rozumiemy, jak ważny jest czas w świecie biznesu. Dlatego robimy wszystko, aby realizacja zamówienia przebiegła jak najszybciej. W związku z tym możesz być pewien, że nie będziesz długo czekał na swój billboard.
Kampania reklamowa Dominika Grosicka przy trasie