Billboard wymiary – rozmiary billboardów

Kampania reklamowa AzotoPower przy trasie

Wybudowane przez nas konstrukcje wielkoformatowe to idealna reklama, która zapewnia widoczność Twojej firmy przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia. Billboard może zostać zlokalizowany przy autostradach, drogach ekspresowych, w centrach miast oraz na ich obrzeżach. Nasze billboardy można stawiać przy ulicach, przy centrach handlowych czy na wieszać na budynkach. Pamiętaj, że dobrze dobrana lokalizacja, zapewni Ci setki lub tysiące odbiorców każdego dnia.

Sprawdź również: Megaboardy premium

Euro billboard wymiary standardowe to;

  • 10×3 m
  • 12×4 m
  • 12×5 m
  • 18×6 m

Rozmiary billboardów

Rozmiary billboardów mogą być dopasowane do Państwa potrzeb. Wykonujemy również billboard na indywidualne zamówienie. (Wymiary billboard mogą być niestandardowe). Już dziś sprawdź cennik naszych usług i skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację.

Wymiary billboardów, ich lokalizacja, strefa wiatrowa i inne ważne aspekty związane z budową billboardów wpływają na cenę reklamy wielkopowierzchniowej. Rozmiary billboardów są również zależne od Państwa indywidualnych preferencji i potrzeb. Zajmujemy się również produkcją reklam, których rozmiary billboardów są znacznie mniejsza np. tablice informacyjne.

Billboard wymiary – producent

Jako producent billboard reklam wielkoformatowych rozmiary billboardów są dla nas niezwykle ważne. Produkujemy konstrukcję stalowe, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów.

W naszej pracy wykorzystujemy jedynie atestowane materiały od sprawdzonych sprzedawców. Wszystko po to, aby nasze konstrukcje były bezpieczne dla otoczenia, odporne na warunki atmosferyczne i służyły Państwu przez długie lata.

Wymiary billboardów reklamowych

Wszyscy jesteśmy świadomi tego, jaki potencjał marketingowy dają billboardy reklamowe. Dlatego billboard producent wie, że odpowiednio ulokowane reklamy wielkoformatowe są w stanie przyciągnąć wzrok setek potencjalnych Klientów. To wspaniały sposób na wyróżnienie się na tle konkurencji oraz sposób na dotarcie do klientów.

Tego typu nośniki informacji widoczne są przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Ciężko więc o bardziej wydajną opcję reklamową. Bez względu na przyświecający cel – billboardy reklamowe we wzorowy sposób spełnią swoje zadania. Dlatego wymiary billboardów dopasowane są do Państwa potrzeb.

Euro billboard wymiary

Zastanawiasz się z czego zbudowana jest billboard konstrukcja? Wszystkie konstrukcje reklamowe, które tworzymy, są zbudowane z najwyższej jakości materiałów, aby zagwarantować im odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia. Dzięki temu, nasze billboardy są w stanie zmierzyć się ze wszystkimi nieprzychylnościami, jakie staną im na drodze.

Wieloletnie doświadczenie, wyuczona technika i atrakcyjny cennik – te trzy aspekty pozwalają nam śmiało stwierdzić, iż w dziedzinie jaką jest billboard produkcja nie mamy sobie równych. Sukcesywnie powiększamy grono zadowolonych Klientów oraz oferowany asortyment.

Podoba Ci się nasz content? Podziel się nim!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp