Co to billboard? Bilbord czy billboard?

Kampania reklamowa Suntago przy autostradzie

Billboard to reklama wielkopowierzchniowa, która zapewnia reklamę Twojej firmy przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia. W doskonale dobranej lokalizacji, billboardy przyciągają uwagę setek lub tysięcy odbiorców każdego dnia. Billboard to jeden ze sposobów na marketing Twojej firmy. To reklama, która jest widoczna zarówno w dzień jak i w nocy. Wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić bezpieczeństwo otoczeniu.

Co to billboard? Definicja

W swoim życiu z pewnością widziałeś wiele billboardów. Odpowiedzią na pytanie billboard co to jest stwierdzenie, iż jest to genialna forma reklamy. Specjaliści, którzy zajmują się projektowaniem billboardów stawiają na jakość i kreatywność. To połączenie sprawia, że reklamy docierają do szerokiego grona odbiorców. 

Jako producent billboardów, doskonale zdajemy sobie sprawę  tego jak ważna jest jakość i bezpieczeństwo. Dlatego w tych aspektach nie idziemy na kompromis. Wykonane przez nas konstrukcje reklamowe są budowane według norm bezpieczeństwa. 

Bilbord czy billboard

Zastanawiasz się, która forma jest poprawna? Bilbord czy billboard? Mamy dla Ciebie wspaniała wiadomość, gdyż obie formy określają reklamę o dużej powierzchni. 

Wszystkie tworzone przez nas billboardy wielkoformatowe to narzędzie marketingowe o ogromnym potencjale, którego cena pozytywnie zaskoczy Twój portfel. Nasz billboard to również zapewnienie o dotarciu do niezliczonej liczby odbiorców. Tak ogromna ilość zalet to najlepszy powód do tego, aby zdecydować się na stelaż pod billboard w naszym wykonaniu.

Billboard reklamowy – billboard co to 

Tworzony jest z najwyższej jakości materiałów. Billboardy mogą być zlokalizowane w strategicznych miejscach, np. reklamy przy autostradach, drogach ekspresowych, w centrach miast jak i na ich obrzeżach. W zależności od lokalizacji, reklamę tą mogą zobaczyć setki lub tysiące ludzi każdego dnia. 

Nasi klienci są zadowoleni z naszych konstrukcji. Świadczy o tym brak reklamacji. Do grona naszych klientów należą lokalni przedsiębiorcy jak i ogólnopolscy giganci tacy jak:

  • ORLEN
  • KFC
  • LG
  • Rossmann
  • Lidl
  • Bank BGŻ
  • Carrefour Express

Billboard konstrukcja – co to billboard

Wieloletnie doświadczenie, wyuczona technika i atrakcyjny cennik – te trzy aspekty pozwalają nam śmiało stwierdzić, iż w dziedzinie jaką jest billboard produkcja nie mamy sobie równych. Sukcesywnie powiększamy grono zadowolonych Klientów oraz oferowany asortyment. 

Napisz do nas już dziś, aby dowiedzieć się więcej. Cena zależna jest od lokalizacji, a także innych czynników ważnych podczas budowy billboardu. Nie czekaj, już dziś podaruj sobie reklamę, która trafi do Twoich klientów. 

Sprawdź: Czy billboard się opłaca? 

Podoba Ci się nasz content? Podziel się nim!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp